Не игра утре во Копа дел Реј – Барди ќе почека уште некој ден за камбек

Иако се очекуваше враќање на македонскиот репрезентативец на терен за утрешниот куп-меч со Португалете, Енис не е на списокот со патници кај Леванте.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *