Не може да навиваат на стадион? Нема проблем, ќе навиваат во трговски центар (видео)

Навивачите на АИК одговорија на апсурдните ковид-мерки во Шведска

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *