Не одговара терминот од 19:30, дербито дефинитивно е одложено

Состанокот меѓу официјалните лица на Премиер лигата, Јунајтед и Ливерпул засега не вроди со плод

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *