Нејмар се радуваше на погодоците на Мбапе, како никогаш да не играл за Барселона (Видео)

Бразилецот покажа колку многу го сака ПСЖ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *