Нејмар се реши каде ќе игра до 2026 година

Бразилецот ќе ги реши сите дилеми околу неговата кариера.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *