Нејмар со гол и асистенција го остави Бразил со перфектен биланс (Видео)

Кариоките сигурно чекорат кон пласман на Светското првенство во Катар

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *