Нема крај на агонијата на пандевци, Велковски ги донесе бодовите за Работнички

Академија Пандев од октомври минатата година е без триумф во шампионатот, негативната серија трае веќе 11 меча

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *