Нема крај на откажувањата: САД остана и без Лаури

Плејмејкерот на Торонто не го излечи навреме палецот, светскиот првак само со една Олстар-ѕвезда ќе настапи на Мундобаскетот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *