Нема криза за голманите – Пак ќе има екстремно скапи трансфери

Баерн подготвува неверојатни 100 милиони евра за ангажман на Марк-Андре Тер Штеген, а на летниот пазар ќе има високи понуди и за Кепа, Нојер...

Слични вести...