Нема криза за сопственикот на Клиперс: Купува арена за франшизата

Новата кошаркарска сила во НБА-лигата ќе го напушти „Стејплс центарот“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *