Нема подобро од Евролигата – Се редат трилери, Херисон со тројка во последна секунда му донесе победа на Олимпијакос (Видео)

Арон Херисон беше побрз од звукот на сирената и погоди тројка за луда радост во Пиреа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *