Неверојатно е што ѝ се случува во серија – Нема поголем баксуз од Симона Халеп кога игра во Синсинати

Двојната гренслем шампионка има три порази во три финалиња на ВТА-турнирот во Охајо, а сега мораше да се откаже поради повреда.

Слични вести...