Нема шанса да има фудбал во следните три-четири месеци

Легендата на Манчестер јунајтед не е голем оптимист.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *