Нема утеха за Нејмар: Ова ми беше еден од трите меча кои најмногу сакав да ги играм

Тажна порака од Бразилецот кој за светски рекорд од 222 милиони евра во 2017 година од Барса премина во ПСЖ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *