Неверојатна прва четвртина: Србија ги доби Американците со 32-7 (Видео)

Ударите за три поени беa главно оружје на Србија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *