Невиден хаос во Либертадорес: Атлетико ја елиминира Бока, играчите се тепаа со обезбедувањето, влегоа и во противничката соблекувална (видео)

Малку е да се каже дека фудбалерите на Бока недолично се однесуваа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *