Ни пеналџискиот рекорд не го спречи првиот кикс на Челзи со Тухел

Саутхемптон конечно освои бод и ја запре најцрната серија во клупската историја.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *