Никогаш не играл во Шпанија, повикан за репрезентацијата, а Македонија има ќар од тоа

Историски потег во селекцијата на Црвената фурија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *