Ноќ за паметење: Блескави 50 на Мареј и Ембид, Јокиќ и Вучевиќ се балканско дуо за трипл-дабл (Видео)

Бекот на Денвер нагетс забележа личен рекорд со 50 поени во победата против Кливленд кавалирс, а нешто подоцна истиот ефект го повтори и центарот на Филаделфија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *