Норман е херојот од сенка за Портланд, Јанис удри со метлата по Мајами (видео)

Јута презеде контрола во серијата против Мемфис, Филаделфија дојде на победа од источното полуфинале

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *