Нов малер за ПСЖ – Нејмар нема да игра против Барселона

Повредата на Бразилецот не е наивна, ќе отсуствува околу еден месец, а Светците останаа и без него и без Ди Марија за првиот дуел против шпанскиот гигант на „Камп ноу“.

Слични вести...