Нов шок – Прекинат е меч во Данска, фудбалер на Вендсисел падна како покосен на терен

По еден час игра се случи нов застрашувачки момент, а Весам Абу Али веднаш е однесен во болница

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *