Нова „бомба“ во НБА на повидок: Лејкерси со Бил ќе го бранат тронот

Шампионот се обидува да ја ангажира ѕвездата на Вашингтон како одговор на новата велесила која се соедини во Бруклин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *