Нова трагедија: Се удави руска ракометарка во езеро во Полска

За време на Европското првенство во ракомет на плажа, животот го загуби дваесетгодишна репрезентативка на Русија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *