Нова верзија на „Кометал шампионе“, видете како изгледаат шампионките 18 години по титулата (Видео)

Римејкот е дело на тандемот Александар Митевски и Драган Спасов-Дац.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *