Нови проблеми за Нејмар: Поради објави на „Твитер“ може да добие суспензија

Нејмар беше активен на социјалните мрежи додека неговиот ПСЖ ја газеше Барселона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *