Објавени вознемирувачки фотографии од претепаните Бернар Тапи и жена му (Фото)

Насилни крадци влегоа во домот на богаташот кој е некогашен газда на Олимпик Марсеј од најславните денови на клубот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *