Од него тргна низата заразени тенисери на турнирот на Ѓоковиќ, сега опишува какво било чувството да се има корона-вирус

Бугаринот беше прв во низата од неколку заразени за време на турнирите во Белград и Задар

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *