Одбојкарите гладни за одмазда ќе ја нападнат Данска

Пред пет дена Данците неочекувано славеа во Струмица со 3-0, Спартанците најавуваат реванш.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *