Костумот на Репеша оди во канта: Постојано ме плукаа од публика

Хрватот на клупата на Будуќност се жали на нецивилизираниот однос на навивачите на Црвена ѕвезда и вели дека постојано бил навредуван и плукан од трибините во финалето на АБА-лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *