Добар шопинг за МОЛ – Муслиу и Николов се блиску до финале во унгарскиот куп

Клубот за кој играат двајца наши репрезентативци одигра нерешено, 1:1 на гостувањето кај Мезоковеш во првиот полуфинален меч од националниот куп

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *