Одлична најава на Ливерпул – Со „шестка“ го почастија нисколигашот Транмере

Европскиот првак ги стартуваше претсезонските подготовки со убедлива победа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *