Официјално: Кошаркарскиот куп ќе се вика „Благоја Георгиевски-Буштур“

Управниот одбор на Федерацијата донел одлука.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *