Официјално: Нема да се играат ни мечевите во Евролигата!

Спортот доживува блокада како што не памти во последниве неколку децении.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *