Официјално: Облак го продолжи договорот со Атлетико до 2023 година

Словенецот во Мадрид дојде од Бенфика во 2014 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *