Официјално: Сер Луис Хамилтон останува во Мерцедес и годинава!

Дали уште отсега се знае кој ќе ја освои титулата и во 2021?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *