Омиќ замина од Будуќност, потпиша за Милано и веднаш ќе игра против „своите“

Босанскиот центар ја напушти „Морача“ и се пресели во градот на модата, а првиот настап во дресот на Милано ќе го забележи токму против црногорскиот тим.

Слични вести...