Омилениот ТВ лик на децата од цела поранешна Југославија ќе навива за Македонија на ЕП (Фото)

Сонот наш од детските денови се исполни, а во фудбалското царство на Бранко Коцкица царува фудбалско другарство кон нашата селекција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *