Опасно и за ЦСКА и за Евролигата – Докторот на Армејците хоспитализиран со Ковид-19

Роман Абжелилов имал позитивен тест на Коронавирус што е опасно и за него и за клубот и за најквалитетното клупско натпреварување во Европа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *