Осака во мамба-издание: Никој не ги памети губитниците

По големата победа над Серена Вилијамс, Осака се појави во тренерка на ЛА лејкерс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *