Оштетен е и Панчев – Футре ја кажа вистината за срамното местење на добитниците на Златната топка

Португалецот беше европски првак со Порто во 1987 година, но вели дека моќта и врските на Берлускони му ја донесоа наградата на Гулит.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *