Осимен ги исплаши сите со мистериозната повреда, пренесен е во болница во стабилна состојба

Напаѓачот на Наполи се онесвести во финишот на мечот меѓу Аталанта и Наполи и веднаш беше пренесен во болница.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *