Освоивме историски сет, но „Дедо Мраз“ не ни даде подарок победа

Одбојкарската репрезентација загуби, но даде силен отпор против Финците на стартот на ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *