Откриено зошто Роналдо дал бакшиш од 20.000 евра во Грција

Португалецот бил презадоволен од послугата во луксузното одморалиште

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *