Ова е можно само во Шериф: асистенција на Кристијано, гол на Адама Траоре!

Новиот член на Лигата на шампионите на 45 минути од историски триумф.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *