Ова што го прави Расел Вестбрук не е нормално за некој што е плеј (Видео)

Вестбрук со еден од трите најлуди трипл-дабли во историјата, Кармело десетти стрелец на сите времиња, Лејкерс со одбрана до победа над Денвер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *