Овации за Митревски кога се појави во хотелот во Дебрецин (Видео)

Македонските ракометари со голема радост и овации го пречекаа својот колега Николче Митревски. Кога голманот се појави на вечерата, цел тим му приреди незаборавно добредојде.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

- Оглас -

Најнови вести