Панче Ќумбев покрена иницијатива и ќе донира храна за болницата во Велес

Огромен хуман гест на нашиот поранешен репрезентативец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *