Пандев и Стураро влегоа во игра и го треснаа Јувентус (Видео)

Актуелниот првак на Италија е на прагот на првиот пораз

Слични вести...

1 Response

  1. 17.03.2019

    […] против Јувентус и направи вистинско шоу на теренот. Пандев најпрво асистираше за погодокот на Стураро во … а потоа, во 81 минута даде еврогол за […]