Пандев има нови газди во Џенова – Партнери со три седмици од Америка ќе му носат среќа на најстариот клуб во Италија

Енрико Прециози го продаде комплетниот пакет на акции на инвестициската фирма „777 Партнерс“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *